YETKİLİ SERVİSİ HİZMETLERİ

TOSHIBA Yetkili Servisi | Yetkili Satış Noktaları | Yetkili Bayileri | Yetkili Teknik Servis Telefonu, adresi ve destek iletişim bilgileri

Yetkili Servisi - Tamir
Teknik Servis - Anasayfa

Anasayfa > Cep Telefonları > TOSHIBA Yetkili Servisi

ServisYetkiliServis

TOSHIBA yetkili servisi

için destek alabileceğiniz site linkleri bu sayfada listelenmiştir.


Sponsorlu Bağlantılar


TOSHIBA Site Linkleriİllere göre TOSHIBA yetkili servisi listesi.TOSHIBA Servis

TOSHIBA Teknik ServisTeknik Servis site hizmetlerimiz amacına ulaşmıştır. Konusunda hedefe yönelik ziyaretçileri kayıtlı firmalara yeni müşteriler olarak kazandırmıştır.

Sizde Servisleri mizden yararlanmak firma ekleme bölümünü tıklayınız. Css

 

TOSHIBA Teknik Servis

TOSHIBA Teknik ServisZiyaretçilerimize en doğru servis, yetkili servis, teknik servis bilgilerini sunmayı hedefleyen sitemizde, TOSHIBA markasına ait iletişim bilgileri ve linkler bulunmaktadır. Sitemizde ilgili tamir servisleri, yetkili servis, teknik servis ve TOSHIBA satan firmaları yayınlamaktadır. Css17 Haziran 2010 tarihinde Fujitsu Limited ve Toshiba Corporation, cep telefonu işlerini birleştirme konusunda mutabakata vardıklarını duyurdu.
Bu birleşmenin sonucunda Toshiba, 1 Ekim 2010 tarihinde kendi cep telefonu işlerini yeni şirkete devretti.

Fujitsu, yeni şirketteki hisselerin çoğunluğuna sahip.

Cep telefonu işlerini birleştiren Fujitsu ve Toshiba, Japonya'da bir numaralı cep telefonu tedarikçisi olmayı hedefliyor. Cep telefonu işlerinde birlikte çalışmak, Fujitsu ve Toshiba'nın Japon pazarına yönelik telefon cihazı geliştirme platformlarını güçlendirmelerine olanak tanıyacak ve şirketlerin müşterileri için oldukça rekabetçi ürünler yaratmaya devam etmelerini sağlayacaktır.

Hem Fujitsu hem de Toshiba, eksiksiz ve oldukça işlevsel telefon cihazları üretme konusunda pazar liderleridir. Bu rekabet avantajı, büyüyen akıllı telefon pazarı için oldukça rekabetçi yeni nesil telefon cihazları geliştirmek amacıyla arttırılacak.

Bu birleşmenin sonucunda Toshiba Mobile Avrupa, 1 Ekim 2010 tarihinde işletmelerini kapattı.

Toshiba Avrupa, kendini mevcut tüm müşterilerine adamıştır ve teknik destek ve yedek parça hizmetleri sunmaya devam edecektir.


Sponsorlu Bağlantılar


yetkiliservisi.com.tr Kayıt ve Üyelik BilgileriSon Eklenen FirmalarYetkili Servisi
DestekHakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 2011 Montaj
Yetkili Servisi
Bakım      Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-20011 Allright Reserved. yetkiliservisi.com.tr bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.yetkiliservisi