YETKİLİ SERVİSİ HİZMETLERİ

belkin Yetkili Servisi | Yetkili Satış Noktaları | Yetkili Bayileri | Yetkili Teknik Servis Telefonu, adresi ve destek iletişim bilgileri

Yetkili Servisi - Tamir
Teknik Servis - Anasayfa

Anasayfa > Bilgisayar Oem Marka Rehberi > belkin Yetkili Servisi

ServisYetkiliServis

belkin yetkili servisi

için destek alabileceğiniz site linkleri bu sayfada listelenmiştir.


Sponsorlu Bağlantılar


belkin Site Linkleriİllere göre belkin yetkili servisi listesi.belkin Servis

belkin Teknik ServisTeknik Servis site hizmetlerimiz amacına ulaşmıştır. Konusunda hedefe yönelik ziyaretçileri kayıtlı firmalara yeni müşteriler olarak kazandırmıştır.

Sizde Servisleri mizden yararlanmak firma ekleme bölümünü tıklayınız. Css

 

belkin Teknik Servis

belkin Teknik ServisZiyaretçilerimize en doğru servis, yetkili servis, teknik servis bilgilerini sunmayı hedefleyen sitemizde, belkin markasına ait iletişim bilgileri ve linkler bulunmaktadır. Sitemizde ilgili tamir servisleri, yetkili servis, teknik servis ve belkin satan firmaları yayınlamaktadır. Css

Bilgisayar Oem Marka Rehberi belkin Türkiye DistribütörüLOGOSOFT MERKEZ

Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 K:3 D:2 Casper Plaza Ümraniye / İstanbul
Telefon : (216) 528 61 61
Fax : (216) 528 61 03
Email : [email protected]


LOGOSOFT Teknik Servis - İSTANBUL

Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:47 K:3 D:2 Casper Plaza Ümraniye / İstanbul
Telefon : (216) 528 61 87 [96, 90, 91, 93, 92, 94]
Email : [email protected]
Email : [email protected]


Bilgisayar Oem Marka Rehberi belkin Ürün ListesiAğ ürünleri Smart TV (Ev Sinema Sistemi) iPod Aksesuar iPhone Aksesuar Tablet + iPad Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Smartphone Screen Protection eReader Conserve Kablo Güç Koruma KVM

Bilgisayar Oem Marka Rehberi belkin Markası Hakkında BilgilerBelkin Corporation bilgisayar ve tüketici elektroniği kullanıcıları için bağlantı çözümleri sunan rakipsiz bir teknoloji lideridir. Şirketin 1983 yılında kurulmasından bu yana, Belkin arka arkaya 19 yıl inanılmaz büyüme göstererek dünya genelinde 2002 mali yıl sonunda 460 milyon doları aşan gayrisafi satış gerçekleştirmiştir. Bu sonuç ilk yıldaki 100,000 dolarlık satışla karşılaştırıldığında kayda değer bir başarıdır.

Ürünlerimiz; ödüllü USB BusStation™ modüler kablo göbeği sistemimizden OmniView™ KVM anahtarlarımıza kadar çeşitlilik göstermektedir. Günümüzün en ileri düzey ağ anahtarları, yönlendiriciler ve Ağ arayüz kartlarını (NIC) da kapsayan tamamen yeni ağ ve geniş bant paylaşım ürünleri serisi sunmaktayız. SurgeMaster akım koruyucu serisi ile pazar lideri olan Belkin en kapsamlı garanti ve özellikleri sunmaktadır. Farklı estetik tasarımı ile yeni Regülatör UPSler batarya desteği yatırımınıza güç koruması sağlar. Ürün sunumumuz genel olarak kablosuz aksesuarlar, IEEE 1394 Firewire çözümleri, bilgisayar aksesuarları, Audio/Video/Telefon kablo ve aksesuarları ve LAN Yerleşke kablo ve aksesuarlarından oluşmaktadır. Tabii ki dünyanın en geniş bilgisayar kablosu seçeneklerini de unutmamalı. Belkin'in satışını gerçekleştirdiği bütün kablolar ucuca bağlansa dünyanın etrafını dört kereden fazla dolayabilir.

Belkin ürünleri ve destek hizmetleri endüstride sayısız ödül kazanmıştır. Belkin’e, Bahar 2002 Retail Vision etkinliğinde En İyi Bayi ve En İyi Satış ödülü verilmiştir.

Ek olarak, Belkin barkodlama, anahtar teslim ürün geliştirme, e-ticaret destek entegrasyon, tam zamanında yönetim, özel etiketleme ve ambalajlama, kablo ve duvar için özel kalıplama gibi alanlarda uzmandır. Belkin hem Amerika Birleşik Devletleri içinde hem de dışarıda en ileri düzey otomatik üretim kaynaklarına sahiptir.

Belkin ayrıca kurumlararası e-ticaret entegrasyonu alanında da endüstri lideridir. Aracı satıcılarımızla internet üzerinden entegrasyona yönelik akıma daima önderlik ettik. Bu tüketicilere ürünlerimiz hakkında en güncel bilgilerin ulaştırılmasına ve son kullanıcıların kendileri için en uygun Belkin ürününe karar verme aşamasında bilgilendirmesine olanak sağlamaktadır.

Yıllar boyunca, Belkin birçok ödül almış ve birçok alanda onurlandırılmıştır. Inc. Dergisinin bir raporunda Amerika'da en hızlı büyüyen ilk 500 özel şirket listesine girmesinin yanı sıra Los Angeles İş Dergisinin hazırladığı bir raporda Güney Kaliforniya'da en hızlı büyüme gösteren teknoloji şirketleri arasında yer almış ve daha birçok endüstri ödülünün sahibidir. Bu başarı Belkin'in tümüne sahip olduğu Northampton, İngiltere'de bulunan Belkin Corporation, Ltd. ve üç haneli büyümenin yaşandığı, Hollanda'da bulunan Belkin Corporation BV gibi yan kuruluşlara da sıçramıştır. İngiltere şubelerine ek olarak, Hollanda'da bulunan Belkin Corporation BV Avrupa kıtasının geri kalan bölümünü desteklemektedir. Destek ve bağlılığımız, En İyi Bayi ve En İyi Satış ödülünü aldığımız Bahar 2002 Retail Vision Avrupa etkinliğiyle Avrupa'da da tanınmaya başlanmıştır.

Şirket merkezi Compton, Kaliforniya'da bulunmaktadır. Belkin'in Rochester, New York'ta araştırma ve geliştirme tesisi bulunmaktadır. 20.000'in üzerinde ürünün satıldığı, dünya standartlarındaki merkezlerimiz 400.000 feet kare(yaklaşık 370.000 metrekare) bir alanı kaplamaktadır. Belkin'in ayrıca Batı Gosford, Avustralya'da tümüne sahip olduğu bir şubesi, Belkin Corporation limitet bulunmaktadır. Dahası, siparişlerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak için İndianapolis'te Belkin'e ait 800.000 feet karelik bir dağıtım merkezi vardır. Belkin Corporation 1000'den fazla çalışanı olan özel bir şirkettir.

Belkin Corporation hayatınızı kolaylaştıran ve bilgisayar ve tüketici elektroniği yatırımlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan niş ürünleri tedarik etmeye devam edeceğini taahhüt eder. Başarımızı siz müşterilerimize borçluyuz ve en büyük kazancımız topluluğumuzdur. Desteğiniz ve Belkin markasına gösterdiğiniz sadakat için teşekkür ederiz.
Sponsorlu Bağlantılaryetkiliservisi.com.tr Kayıt ve Üyelik BilgileriSon Eklenen FirmalarYetkili Servisi
DestekHakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 2011 Montaj
Yetkili Servisi
Bakım      Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-20011 Allright Reserved. yetkiliservisi.com.tr bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.yetkiliservisi