YETKİLİ SERVİSİ HİZMETLERİ

MEDION Yetkili Servisi | Yetkili Satış Noktaları | Yetkili Bayileri | Yetkili Teknik Servis Telefonu, adresi ve destek iletişim bilgileri

Yetkili Servisi - Tamir
Teknik Servis - Anasayfa

Anasayfa > Bilgisayar / Elektronik > MEDION Yetkili Servisi

ServisYetkiliServis

MEDION yetkili servisi

için destek alabileceğiniz site linkleri bu sayfada listelenmiştir.


Sponsorlu Bağlantılar


MEDION Site Linkleriİllere göre MEDION yetkili servisi listesi.MEDION Servis

MEDION Teknik ServisTeknik Servis site hizmetlerimiz amacına ulaşmıştır. Konusunda hedefe yönelik ziyaretçileri kayıtlı firmalara yeni müşteriler olarak kazandırmıştır.

Sizde Servisleri mizden yararlanmak firma ekleme bölümünü tıklayınız. Css

 

MEDION Teknik Servis

MEDION Teknik ServisZiyaretçilerimize en doğru servis, yetkili servis, teknik servis bilgilerini sunmayı hedefleyen sitemizde, MEDION markasına ait iletişim bilgileri ve linkler bulunmaktadır. Sitemizde ilgili tamir servisleri, yetkili servis, teknik servis ve MEDION satan firmaları yayınlamaktadır. Css

Bilgisayar / Elektronik MEDION İletişim BilgileriMerkez :

Kore Şehitleri Cad. No: 8 Esentepe Şişli 34394 İstanbul - TÜRKİYE

Fax: +90 212 692 08 48

Teknik Servis :

Merkez Mh. Tiğılay Cd. Akgün Sk.
Atlas İş Merkezi B Blok No:19/5
Halkalı 34303 İstanbul - TÜRKİYE

Fax: +90 212 692 08 48

Müşteri Hizmetleri Telefonu: 444 0 567
 

Çinli Lenovo, Alman Medion’un yüzde 37’sini 231 milyon Euro’ya satın alıyor.

Lenovo, bu ilk adımdan sonra Alman yasalarının verdiği hakla şirketin geri kalan hisseleri için de teklifte bulunabilecek.

IBM’in kişisel bilgisayar bölümü satın aldıktan sonra imzaladığı bu en büyük anlaşmayla Çinli dev, gelişmiş ülkelerdeki pazar payını arttırmak istiyor.

Lenovo sektörde pek bilinmeyen bir marka iken 6 yıl önce gerçekleştirdiği satın almayla dünya kişisel bilgisayar pazarında yüzde 9,7’lik payla dördüncü sıraya oturmuştu. Çinli şirketin önündeyse sırasıyla Hewlett-Packard, Acer ve Dell gibi devler bulunuyor.

Dört ay önce de NEC Corp. ile Japon pazarında bilgisayar satmak için bir ortaklık kuran şirket küresel kriz sonrasında yaşanan düzelme sırasında satışlarını arttırmak için agresif bir yol izliyor.

Açıklamanın ardından Frankfurt borsasındaki Medion hisseleri yüzde 19 civarında değer kaznırken satın almanın çok da iyi şartlarda olmadığı yorumları nedeniyle Lenovo hisseleri geriledi.


Sponsorlu Bağlantılar


yetkiliservisi.com.tr Kayıt ve Üyelik BilgileriSon Eklenen FirmalarYetkili Servisi
DestekHakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  Gizlilik  |  Reklam Hizmeti  |  Copyright © 2011 Montaj
Yetkili Servisi
Bakım      Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2007-20011 Allright Reserved. yetkiliservisi.com.tr bir Alpc.net LTD. kuruluşudur.yetkiliservisi